українська російська англійська
МЗС вітає рішення російської сторони щодо українця, який постраждав внаслідок інциденту в Азовському морі
06.11.2013 | 12:35
Прес-служба Міністерства закордонних справ

5 листопада ц.р. Слідчим комітетом РФ по Південному військовому округу прийнято рішення про скасування запобіжного заходу «підписка про невиїзд» щодо громадянина України Олександра Федоровича, який постраждав внаслідок інциденту в Азовському морі 17 липня ц.р.

Генеральним консульством України в Ростові-на-Дону спільно з прикордонними та митними органами України надано необхідного сприяння поверненню О.Федоровича на Батьківщину, у т. ч. забезпечено оформлення необхідних документів. 6 листопада о 10 годині 30 хвилин О.Федорович перетнув українсько-російський кордон і в даний час прямує додому.

Питання стосовно зміни запобіжного заходу щодо О.Федоровича було предметом численних переговорів між Україною та Росією на всіх рівнях в, тому числі на рівні міністрів закордонних справ.

Міністерство закордонних справ України вітає рішення російської сторони, яке уможливило повернення українського громадянина на Батьківщину, і висловлює сподівання на об’єктивне та неупереджене розслідування інциденту, який призвів до загибелі громадян України.

 

версія для друку