українська російська англійська
Співпраця МОН з НОК сприяє розбудові олімпійського руху серед школярів
06.11.2013 | 13:06
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Співпраця Комітету з фізичного виховання та спорту МОН з НОК України сприяє розбудові олімпійського руху серед школярів. На цьому наголосив Голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Євген Баженков під час участі у ХХVІІІ Генеральній Асамблеї НОК України.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Євген Баженков зазначив, що тисячі хлопців і дівчат, які представляють українські навчальні заклади   активні учасники олімпійського руху в нашій державі. «Ми горді й тим, що саме наші студенти у складі олімпійської збірної України прославляють нашу державу на престижних турнірах (чемпіонатах світу та Європи, Олімпійських іграх, юнацьких Олімпійських іграх, – підкреслив Євген Баженков.

За його словами, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН тісно співпрацює з Національним олімпійським комітетом України, його місцевими осередками. Така співпраця сприяє у подальшій розбудові олімпійського руху серед школярів, а також у студентських колективах.

Упродовж 2013 року НОК реалізував низку важливих і унікальних проектів: Олімпійський день та Олімпійський тиждень, які зібрали у всій країні 900 тисяч учасників, Всеукраїнський олімпійський урок, під час проведення якого, залучено понад 2,5 млн. осіб.

За сприяння Національного олімпійського комітету організовано та проведено багаторівневий спортивно-масовий захід серед дітей 5-х та 6-х класів усіх шкіл України «Олімпійське лелеченя», акцію «Олімпійська книга» та «Олімпійський урок», у рамках яких, понад 19 тисяч шкіл та 230 тисяч класів країни отримали олімпійську літературу та спортивне обладнання. Такі акції та проекти покликані популяризувати олімпійські цінності та пропагувати здоровий спосіб життя.

версія для друку