українська російська англійська
Співпраця Херсонщини з Донеччиною матиме позитивний ефект для обох регіонів
06.11.2013 | 14:16
Херсонська ОДА

Голови Херсонської та Донецької обласних державних адміністрацій - Микола Костяк та Андрій Шишацький - підписали Протокол про співпрацю між Херсонською та Донецькою областями в рамках виконання положень Угоди про торговельно-економічне, науково-технічне та гуманітарно-культурне співробітництво. Зустріч відбулася за участю голови Херсонської обласної ради Віктора Пелиха.

Документ було укладено з метою встановлення офіційних відносин для підтримки реалізації ініціатив, направлених на економічний розвиток областей.

Під час зустрічі Микола Костяк наголосив, що співпраця з Донеччиною матиме позитивний ефект для обох регіонів.

Згідно із положеннями Протоколу, сторони домовились співпрацювати у торговельно-економічній сфері з метою забезпечення взаємовигідних умов для спільної виробничо-господарської, підприємницької, комерційної та інших видів діяльності.

Щодо співпраці в агропромисловій сфері, то, за словами Миколи Костяка, Херсонщина готова забезпечувати потреби Донецької області в якісній екологічно чистій продукції, а також надавати якісні умови відпочинку на берегах Чорного та Азовського морів жителям Донеччини.

«Херсонщина має значний потенціал розвитку сільськогосподарського виробництва, великі площі сільськогосподарських угідь з родючими землями та сприятливі температурні режими, що створюють необхідні умови для виробництва значних обсягів екологічно чистої продукції», - додав Микола Костяк.

Також в ході зустрічі було розглянуте питання щодо розвитку співпраці та прямих контактів між навчальними і спортивними закладами та взаємодії у питаннях охорони довкілля.  

«В Донецькій області, як найбільшого промислового регіону України, проблеми охорони навколишнього середовища є надзвичайно актуальними», - зазначив Андрій Шишацький, а також додав, що спільні екологічні заходи з фахівцями Херсонської області створять можливості для скорішого вирішення сучасних проблемних екологічних питань регіонів.

Голови обласних державних адміністрацій відзначили позитивну динаміку щодо виконання Угоди про співробітництво між областями та підтвердили наміри стосовно її подальшої ефективної реалізації.

Також з робочим візитом Донеччину відвідала офіційна делегація Херсонської області.

 

версія для друку