українська російська англійська
Мінінфраструктури активізує розробку заходів з розвитку річкового транспорту та інфраструктури
06.11.2013 | 14:44
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Мінінфраструктури активізує розробку заходів з розвитку річкового транспорту та інфраструктури. Про це розповів Голова ДП «Адміністрація морських портів України» Юрій Васьков під час прямої лінії газети «Урядовий Кур’єр».

«Безумовно, потрібно розвивати річкові порти. За завданням Міністра інфраструктури, сьогодні Міністерством реалізуються наступні заходи: створена робоча група, яка спільно з представниками бізнесу, що є дуже важливим, та разом із представниками авторитетних міжнародних консалтингових компаній закінчує розробку законопроекту «Про внутрішні водні шляхи». Це аналог Закону «Про морські порти України», який враховує особливості саме річкової сфери», - розповів Юрій Васьков.

Цей нормативний акт має бути підготовлений в Міністерстві інфраструктури до кінця року та направлений в інші центральні органи державної влади на погодження, а потім до Верховної Ради. Законопроект повинен відповісти на питання функціонування, інвестицій, мореплавства на внутрішніх водних шляхах України.

«Ще один важливий напрямок діяльності - за дорученням Президента України Міністр інфраструктури також створив робочу групу, яка повинна вжити заходів  для забезпечення збільшення глибин на річці Дніпро до наступного зернового сезону. Для цього необхідно провести днопоглиблювальні роботи у районі Дніпродзержинська, щоб у 2014 році річкові перевізники могли ефективніше використовувати річку», - підкреслив Юрій Васьков.

 

 

версія для друку