українська російська англійська
Відбулись засідання комітету з конкуренції та його робочих груп ОЕСР
06.11.2013 | 15:06
Прес-служба Антимонопольного комітету

Делегація Антимонопольного комітету України взяла участь у засіданнях Комітету з конкуренції та його робочих груп Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), що відбулися у м. Париж (Французька Республіка).

Під час участі у засіданнях Комітету з конкуренції ОЕСР делегація Антимонопольного комітету України представила національний досвід з питань розвитку та захисту конкуренції. Було представлено доповіді з питань розслідування антиконкурентних узгоджених дій, обумовлених виконанням учасниками концентрації певних структурних чи поведінкових зобов'язань, які усувають негативний вплив на конкуренцію.

Під час засідань Комітету з конкуренції ОЕСР першим заступником Голови Антимонопольного комітету України Рафаелем Кузьміним було проведено робочі зустрічі, зокрема з керівництвом Комітету з конкуренції ОЕСР, представниками Комісії із справедливої торгівлі Японії.

Також у ході засідання Комітету з конкуренції ОЕСР Державний уповноважений Антимонопольного комітету України Сергій Шершун представив річний звіт з конкурентної політики в Україні за 2012 рік, поінформував про вагомі справи, які розслідував Антимонопольний комітет України, а також про розроблені за ініціативою Антимонопольного комітету України законопроекти, зокрема про державну допомогу суб’єктам господарювання.

У рамках засідання Робочої групи з питань конкуренції та регулювання представник Конференції ООН з торгівлі та розвитку поінформував присутніх про щорічну практику здійснення оглядів конкурентного законодавства та політики країн. Особливо було відзначено результативність здійснення Огляду конкурентного законодавства та політики України, презентація якого відбулась 7 липня 2013 року у м. Женева (Швейцарська Конфедерація).

За результатами роботи делегації керівник Комітету з питань конкуренції ОЕСР Фредерік Женні відзначив активну діяльність Антимонопольного комітету України у роботі органів ОЕСР.

Участь делегації Антимонопольного комітету України у зазначених заходах направлена на розширення співпраці з міжнародними організаціями та набуття Україною в середньостроковій перспективі членства в Організації економічного співробітництва й розвитку.

версія для друку