українська російська англійська
Мінекономіки очікує на стратегічні ініціативи бізнесу
06.11.2013 | 15:55
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Активна позиція українських підприємців є додатковим і дуже важливим каталізатором економічного зростання. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов у ході регіонального засідання Всесвітнього економічного форуму «Стратегічний діалог про майбутнє України» у Києві.

«Без відновлення в країні духу і свободи підприємництва, ми нікого не наздоженемо і, тим більше, не переженемо. Просто відстанемо назавжди. Приватна ініціативаце внутрішнє джерело високого економічного зростання. Там зароджується масовий дух підприємництва», - підкреслив Міністр.

Він висловив упевненість, що інституційні реформи, які сьогодні реалізуються в Україні, дозволять створити сприятливі умови для ведення бізнесу.

«Тепер ми повинні перейти до реалізації активної економічної політики, коли держава відіграє роль не тільки регулятора, але й повноцінного учасника економічних відносин», - вважає Ігор Прасолов.

Міністр підкреслив, що головною стратегічною метою України є вихід на траєкторію сталого розвитку з одночасним зростанням добробуту та якості життя для всіх верств населення.

«Вже найближчим часом Україна буде ліквідувати відставання по тих позиціях, які сьогодні стримують економічний розвиток», - повідомив Міністр.

Ігор Прасолов також зазначив, що подальший розвиток України багато в чому буде залежати від результатів саміту Україна-ЄС у Вільнюсі.

«Зараз Україна готується жити в новому вимірібагато в чому це залежатиме від підсумків Вільнюського саміту. Для нас це дуже добре, незважаючи на низку викликів, з якими зіткнеться наша економіка. На ці виклики нам доведеться відповідати в умовах співробітництва з країнами і Митного союзу, і Єдиного економічного простору, і країнами Європи», - підкреслив Міністр.

 

версія для друку