українська російська англійська
Перший національний транслює телемарафон до 70-ї річниці визволення Києва
06.11.2013 | 15:17
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Перший національний 6 листопада транслює телевізійний марафон, присвячений 70-ій річниці визволення Києва від фашистських загарбників.

Протягом дня глядачі побачать прямі включення урочистих заходів і концертів з нагоди свята, у телеефірі пройде показ тематичних програм.

Телемарафон розпочнеться вступним словом Президента України Віктора Януковича на відкритті Всесвітнього економічного форуму.

З десятого ранку розпочалась пряма трансляція Церемонії покладання квітів до могили Невідомого солдата за участю Президента України та керівників органів влади та церемонія запалення Вічного вогню в Меморіальному комплексі «Музей ВВв».

Не залишить байдужими телеглядачів і пряма трансляція військово-історичної ходи та параду духових оркестрів на центральній вулиці столиці - Хрещатику.

Також у телемарафоні запланована пряма трансляція урочистих заходів у Національному палаці мистецтв «Україна» (Київ) за участі Президента Віктора Януковича. Зі святом глядачів Першого привітають Тіна Кароль, Іво Бобул, Олександр Пономарьов, Віктор Павлік, Злата Оґнєвіч, Таїсія Повалій та інші.

А надвечір усі охочі зможуть подивитись молодіжно-святковий концерт, який відбудеться у «серці столиці» - на майдані Незалежності. У концерті братимуть участь такі виконавці української естради, як  гурти «С.К.А.Й.», «Друга ріка» та ін.

 

версія для друку