українська російська англійська
Україна відкрита для посилення співпраці з ЄС в аграрних питаннях
06.11.2013 | 15:23
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Вже на початку наступного року Україну відвідає Комісар Європейської Комісії з питань сільського господарства та розвитку сільських територій Дачан Чолош. Про це під час телефонної розмови домовилися Єврокомісар і Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк. При зустрічі сторони обговорять питання імплементації Угоди про асоціацію з ЄС. Зокрема, буде порушено питання адаптації законодавства України до норм та стандартів ЄС в аграрній сфері.

5 листопада Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк провів телефонну розмову з Комісаром Європейської Комісії з питань сільського господарства та розвитку сільських територій Дачаном Чолошем. Сторони узгодили подальші плани в контексті імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема щодо адаптації законодавства України до норм та регламентів ЄС у аграрній сфері.

Також Комісар ЄК прийняв запрошення Міністра Миколи Присяжнюка відвідати Україну на початку 2014 року. Крім того, він запросив главу українського відомства взяти участь у зустрічі міністрів сільського господарства держав-учасниць Східного партнерства. Захід має відбутися у січні наступного року в Кишиневі за участі Комісара з питань політики розширення Штефана Фюле.

«Ми розраховуємо на підтримку Європейської Комісії у роботі, яку здійснює Україна з метою адаптації законодавства до норм та стандартів ЄС в аграрній сфері. Ми відкриті до подальшого діалогу та визначення спільних пріоритетних завдань», − зазначив Микола Присяжнюк наприкінці розмови.

Дачан Чолош, зі свого боку, запевнив українську сторону в тому, що Європейська Комісія, як і було домовлено раніше, надасть необхідну фінансову та технічну допомогу Україні.

 

версія для друку