українська російська англійська
Житомирська ОДТРК підтримує благочинні акції
06.11.2013 | 16:10
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Житомирська ОДТРК активно підтримала доброчинну акцію Обласної організації Товариства Червоного Хреста «Від серця для серця».

В рамках акції упродовж жовтня в концертній студії телерадіокомпанії пройшли два великі благодійні концерти народної артистки України Ніни Матвієнко. В останньому з них взяли участь молоді співаки Антоніна Матвієнко та Арсен Мірзоян. Всі кошти від концертів передано на лікування тяжко хворих дітей Житомирщини.

Також Житомирська ОДТРК тривалий час співпрацює з обласною дитячою лікарнею, громадськими організаціями «Разом до життя», «Все робимо самі» та іншими благодійними структурами, що опікуються хворими. Представники цих організацій - постійні гості тематичних місцевих телевізійних і радіопрограм.

Але працівники обласного телебачення та радіо не тільки у передачах закликають до милосердя, а й самі постійно збирають кошти на лікування онкохворих дітей.

Сьогодні колектив ОДТРК згуртувався навколо допомоги своєму колишньому співробітнику - тележурналісту Леоніду Ярмоченку, який після виходу на пенсію пережив ампутацію ніг внаслідок важкої хвороби і тепер потребує сучасного інвалідного візка.

 

 

версія для друку