українська російська англійська
О.Лукаш провела відеоконференцію з керівниками регіональних управлінь юстиції
06.11.2013 | 17:24
Прес-служба Міністерства юстиції

У Міністерстві юстиції України відбулася перша відеоконференція з керівниками головних управлінь юстиції в областях, у миєві, в АРК та м.Севастополі, яку провела Міністр юстиції України Олена Лукаш. Участь у відеоконференції також взяли перший заступник Міністра Інна Ємельянова, заступник Міністра – керівник апарату Юрій Іващенко, Голова Державної виконавчої служби України Валерій Дудінов, перший заступник Голови Державної реєстраційної служби України Інна Завальна, керівники структурних підрозділів.

У відеоконференції також взяли участь керівники територіальних управлінь Державної реєстраційної служби України та Державної виконавчої служби України.

«Регіональні управління юстиції повинні активізувати свою роботу, особливо при вирішенні проблем у соціально чутливих сферах. Мова – про такі важливі платежі, як, наприклад, погашення заборгованості із заробітних плат на підприємствах-банкрутах чи сплата аліментів. Ми будемо контролювати ці ситуації, і відповідні посадові особи за невиконання своїх обов’язків будуть нести належну відповідальність», - наголосила Міністр юстиції України Олена Лукаш.

Міністр закликала активізувати роботу органів Державної виконавчої служби щодо стягнення заборгованостей на підприємствах-банкрутах, органам Державної реєстраційної служби – підвищити виконавську дисципліну та дотримуватись обумовлених законодавством термінів при наданні реєстраційних послуг населенню, головним управлінням юстиції – координувати роботу із місцевими органами влади.

Обговорювалось під час відеоконференції і питання роботи державного нотаріату, діяльність якого спрямована у першу чергу на забезпечення інтересів незахищених верств населення.

Міністерство юстиції планує регулярно проводити відеоконференції з регіональними управліннями юстиції та службами, діяльність яких координується Міністром юстиції.

«Нам необхідне таке оперативне спілкування для забезпечення зворотного зв’язку та налагодження ефективної і продуктивної роботи», - підсумувала Олена Лукаш.

версія для друку