українська російська англійська
Уряд здійснив всі необхідні кроки для захисту вітчизняної кондитерської галузі, - І. Прасолов
06.11.2013 | 18:01
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Український Уряд у рамках членства у Світовій організації здійснив всі необхідні кроки для захисту інтересів вітчизняної кондитерської галузі, зазначив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов в коментарі «5 каналу».

Міністр повідомив, що питання заборони імпорту певних кондитерських виробів з України в Російську Федерацію обговорювалося в ході засідання Комітету СОТ з технічних бар'єрів в торгівлі в Женеві 30 жовтня.

«Ми відзначили, що ті заходи, які вжила Росія - невиправдані і носять дискримінаційний характер», - підкреслив Ігор Прасолов.

За словами Міністра, українська сторона також звернулася до представників РФ за наданням Україні роз'яснення з обґрунтуванням заходів, застосованих щодо українських кондитерів.

«Ми нагадали експертам з Росії про зобов'язання дати нам офіційне роз'яснення та відповіді на поставлені нами запитання», - зазначив Ігор Прасолов.

Він підкреслив, що Україна наполягає на відміні Російською Федерацією заборони на імпорт продукції української кондитерської галузі.

«Україна наполягає, і про це було сказано російській стороні, на відміні заборони імпорту в Росію, оскільки це не відповідає зобов'язанням, які РФ брала на себе при вступі до СОТ», - вважає Міністр Ігор Прасолов.

 

версія для друку