українська російська англійська
С. Арбузов: Ефективна робота антирейдерської комісії - крок до модернізації та наведення порядку з бізнес-кліматом
06.11.2013 | 18:38
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Від ефективної боротьби з рейдерством залежить успіх національної економіки . На сьогодні вона представляє пріоритетний державний інтерес.

Про це в ході регіонального засідання Всесвітнього Економічного Форуму «Стратегічний діалог щодо майбутнього України» в Києві заявив Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов.

«Відновлення роботи Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств стало важливим кроком на шляху реформ. Боротьба з рейдерством - це питання успіху національної економіки. Поліпшення бізнес-клімату - це пріоритетний державний інтерес», - сказав він.

Сергій Арбузов констатує, що найчастіше жертвами рейдерів стають промислові об'єкти (близько 50 % скарг). Далі йдуть об'єкти нерухомості - близько 30%.

«Результати є. Наприклад, вдалося вирішити недавню резонансну суперечка навколо ТЦ «Глобус». За лічені тижні центр був повернутий законному власникові. Сподіваюся, такий буде схема дій і надалі», - додав він.

Розповідаючи про плани комісії, він зазначив, що є пропозиція ЄБРР ввести до складу комісії спеціального представника бізнесу.

Також, за його словами, паралельно розробляється програма боротьби з рейдерством.

 

версія для друку