українська російська англійська
Полтавські котельні переводять на альтернативне паливо
07.11.2013 | 11:20
Полтавська ОДА

У Полтавській області цьогоріч активно модернізують, реконструюють та вводять в експлуатацію котельні на альтернативному паливі. Багато з них в області уже працюють на соломі, торфі, пілетах, дровах, вугіллі. Дані питання обговорили у Полтавській ОДА на засіданні колегії департаменту житлово-комунального господарства з питань впровадження енергозберігаючих заходів.

«У нас на сьогодні є розроблені програми впровадження енергозберігаючих заходів на підприємствах ЖКГ. Так, в області уже багато котелень працюють на дровах, вугіллі, пілетах. За останні роки ми реконструювали 33 котельні, замінили старе обладнання на сучасне. Провели капітальний ремонт 21 котла. Усього провели робіт на 12 млн. 800 тис. грн.», – повідомив директор департаменту ЖКГ Полтавської ОДА Олександр Тонков.

За його словами, у Полтаві на альтернативний вид палива перейшли 2 котельні, у Лохвицькому районі – 9, у Хорольському – 2, Великобагачанському – 2, Шишацькому – також 2.

На Полтавщині є тенденція переведення котлів на автоматичний режим роботи, на якому вони працюють більш ефективно і забезпечують збереження природного газу та електроенергії, вважає О. Тонков.

версія для друку