українська російська англійська
Микола Азаров зробив висновки "Стратегічного діалогу заради майбутнього України"
07.11.2013 | 14:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів 7 листопада озвучив висновки, які необхідно зробити, після проведення у Києві дводенного регіонального засідання Всесвітнього економічного форуму «Стратегічний діалог заради майбутнього України».

«Вчора, у колі авторитетних експертів, організаторів бізнесу, науковців, управлінців, запрошених ВЕФ, мені довелось підбивати підсумки цієї насправді унікальної дискусії. Два дні можливі сценарії розвитку України обговорювали біля двохсот топ-менеджерів різних сфер економіки і фінансів з більше ніж двадцяти країн світу», - зазначив Микола Азаров.

За його словами, з цієї дискусії необхідно зробити висновки.

Перше, підкреслив Прем’єр-міністр, економічне співтовариство повернулося обличчям до можливостей України:  Світовий банк відзначив значне зростання рейтингу нашої держави з дерегуляції, Міжнародний валютний фонд констатував забезпечення Урядом прогресу у багатьох сферах економіки, учасники «Стратегічного діалогу заради майбутнього України» практично одностайно визнали стратегічні конкурентні переваги  української економіки, ділові кола Європи і світу почали вивчати можливості після укладення Україною Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Друге, за його словами, учасники форуму в усіх сценаріях відзначили безальтернативність курсу перетворень, започаткованих Президентом нашої держави, для успіху України.

Третє, наголосив  Прем’єр-міністр, бачення того, що має бути драйверами економічного зростання і що заважає поступу, співпадають у провідних економічних аналітиків і Уряду.

Четверте, за словами Миколи Азарова, але головне для успішного розвитку – це політична стабільність і консолідація влади, бізнесу і громадян навколо проектів модернізації країни.

 

версія для друку