українська російська англійська
Микола Азаров: Україна високо оцінена світовими експертами
07.11.2013 | 14:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна отримала високі оцінки економічної діяльності та світові очікування від подальшого розвитку – висновок дводенного регіонального засідання Всесвітнього економічного форуму «Стратегічний діалог заради майбутнього України», який відбувся у Києві. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів 7 листопада, підбиваючи підсумки семінару.

«Ми добилися того, що економічне співтовариство повернулося обличчям до можливостей України. Причому, новостворених можливостей. Це об’єктивно», - зазначив Глава Уряду.

Він повідомив, що Світовий банк відзначив значне зростання рейтингу нашої держави і лідерство у сфері дерегуляції економічних відносин. Місія Міжнародного валютного фонду констатувала, що Уряд забезпечив прогрес у багатьох сферах економіки. Самі учасники «Стратегічного діалогу заради майбутнього України» практично одностайно визнали, що українська економіка досить непогано виживає у вкрай несприятливих умовах і має стратегічні конкурентні переваги. Ділові кола Європи і світу впритул почали вивчати можливості, які відкриє укладення Угоди про асоціацію з Європейським союзом, включно із всеосяжною зоною вільної торгівлі. До речі, водночас вони вітають нашу політику збереження і розвитку економічних відносин з Євразійським економічним співтовариством.

«Всі, хто брав участь в обговоренні сценаріїв розвитку України – представники Великобританії, Німеччини, США, Угорщини, Хорватії, Румунії заявили, що є великі очікування від подальшого розвитку України. Як зазначив модератор дискусії лорд Різбі, «Україна отримала оцінки, які надихають», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку