українська російська англійська
Микола Азаров: Багатство України у сфері високих та інформаційних технологій
07.11.2013 | 14:50
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд та світові експерти безперечними конкурентними перевагами України визначили інтелектуальне багатство у сфері високих та інформаційних технологій, а також унікальний потенціал сільського господарства. Про це повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів 7 листопада, підбиваючи підсумки регіонального засідання Всесвітнього економічного форуму «Стратегічний діалог заради майбутнього України», який відбувся у Києві.

«Бачення того, що має бути драйверами економічного зростання і що заважає поступу, співпадають у провідних економічних аналітиків і нашого Уряду. Так, безперечними конкурентними перевагами України експерти, як і наш Уряд,  вважають, наприклад, інтелектуальне багатство в сфері високих та інформаційних технологій і унікальний потенціал сільського господарства», - наголосив Микола Азаров, додавши, що надзвичайно високої думки про українських комп’ютерників був регіональний директор «Майкрософт” Дон Грентем.

Прем’єр-міністр відзначив, що попит на інтелект, високі технології та продовольство на одностайну думку лідерів світового ринку будуть довготерміновими провідниками розвитку світової економіки.

Натомість, за словами Миколи Азарова, бар’єрами швидкого економічного зростання в Україні експерти і Уряд вважають диктат монополій, недостатній захист прав власності, необґрунтоване адміністративне втручання у бізнес та корупцію.

«Власне, на минулому засіданні Уряду ми визначили усунення цих бар’єрів як головний інституційний фактор активізації економіки», - зауважив Прем’єр-міністр.

 

 

версія для друку