українська російська англійська
Учасники регіональної конференції з інституційної розбудови обмінюються досвідом модернізації держслужби
07.11.2013 | 15:04
Прес-служба Національного агентства України з питань державної служби

7-8 листопада 2013 року у Національному агентстві України з питань державної служби проходить Сьома щорічна регіональна конференція з питань інституційної розбудови. Конференція відбувається за підтримки Робочої групи «Реформування державного управління» тематичної платформи № 1 «Демократія, належне врядування та стабільність» в рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Конференцію відкрили перший заступник Голови Нацдержслужби України Юлія Ковалевська, перший віце-президент Національної академії державного управління при Президентові України Костянтин Ващенко, директор Департаменту Європейського Союзу Міністерства закордонних справ України Всеволод Ченцов, керівник першого відділу програм допомоги «Належне врядування та демократизація» Представництва Європейського Союзу в Україні Александру Албу, керівник сектору координації TwinningTAIEX-SIGMA Генерального директорату з питань розвитку та співпраці Європейської комісії Крістоф Інгелс, завідуючий відділом з питань підтримки інтеграції в ЄС департаменту з питань асоціації та інтеграції в ЄС Секретаріату Кабінету Міністрів України Тимур Таштанов.

Проведення конференції об'єднує представників країн ініціативи ЄС «Східне партнерство» (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна) та дає можливість поділитися досвідом та кращими практиками проведення інституційних реформ та модернізації державної служби в умовах європейської інтеграції.

«Наші з вами традиційні зустрічі дають виняткову можливість обговорити стан впровадження європейської допомоги та поділитися досвідом щодо реформування системи державної служби у державах нашого регіону – країнах ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство», – зазначила у своєму виступі Юлія Ковалевська.

Також Перший заступник Голови Нацдержслужби України висловила сподівання, що цьогорічна конференція стане новим імпульсом у впровадженні інструментів інституційної розбудови через пропагування кращих практик.

Протягом першого дня конференції учасники ознайомляться із новими процедурами Європейської Комісії щодо використання інструментів інституційної розбудови, поділяться досвідом щодо впровадження інструментів Twinning і TAIEX, програм CIB та SIGMA, обговорять кращі практики проведення реформ у сфері державної служби в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство» та ознайомляться з досвідом країн-членів ЄС у цій сфері.

У ході другого дня щорічної конференції буде презентовано кращі практики реалізації проектів Twinning в Україні, а також обговорено питання щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців у сфері європейської інтеграції.

У конференції беруть участь представники Європейської Комісії, посольств країн-членів ЄС, Представництва Європейського Союзу в Україні, представництв Європейського Союзу в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство», експерти програми SIGMA, координатори програми СІВ та інструментів Twinning і TAIEX у країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство», представники центральних та місцевих органів державної влади України, іноземні експерти, науковці та громадськість.

Довідково

Щорічна регіональна конференція з питань інституційної розбудови проводиться на постійній основі з 2007 року.

Конференція проводиться Національним агентством України з питань державної служби у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та об’єднує представників країн ініціативи ЄС «Східне партнерство» (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова).

версія для друку