українська російська англійська
Шкільні психологи проваджують протиалкогольну програму
07.11.2013 | 15:20
Прес-служба Міністерства освіти і науки

На виконання наказу Міністерства освіти і науки «Про затвердження Плану заходів Міністерства щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2015 року» від 03.08.2012 року №888 у 2013–2014 навчальному році Український науково-методичний центр практичної психології та соціальної роботи продовжує впровадження інформаційно-просвітницької протиалкогольної програми «Сімейна розмова» для учнів 7-8 класів.

Головна мета програми – реалізація інноваційних методів і моделей роботи з попередження дитячого алкоголізму. В основі нового підходу цієї програми лежить взаємодія шкільних психологів, педагогів, батьків та дітей в форматі тренінгів, рольових ігор, навчальних семінарів.

Географія проекту постійно розширюється, що вказує на її значимість в організації профілактичної і просвітницької роботи в умовах навчального закладу. Програма впроваджується у навчальних закладах Донецької, Запорізької, Миколаївської, Чернігівської, Львівської, Харківської областей, м. Києва та Автономної Республіки Крим.

Зокрема, у жовтні - листопаді 2013 року Центром організовано навчання педагогічних працівників Івано-Франківської, Чернівецької, Кіровоградської областей та м. Дніпродзержинськ (Дніпропетровської області). Навчання проходить у формі тренінгового заняття, під час якого учасники мають можливість практично відпрацювати форми і методи організації занять з учнями та батьками, отримати методичні рекомендації та роздаткові матеріали.

Кількість учасників програми з кожним роком зростає. Так, у 2010-2011 навчальному році –12 821 учень; у 2012-2013 навчальному році – 21 000 школярів. У цьому навчальному році участь у програмі візьмуть понад 30 тисяч учнів 7 –8 класів.

 

 

версія для друку