українська російська англійська
В Україні повністю профінансовані військові пенсії за листопад
07.11.2013 | 16:14
Прес-служба Міністерства соціальної політики

У листопаді на фінансування пенсійних виплат колишнім військовослужбовцям направлено майже 1,5 млрд. грн. Про це повідомив директор Департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики Микола Шамбір.

«За інформацією Пенсійного фонду України, фінансування пенсій військовослужбовців за листопад проведено у повному обсязі. На ці потреби було спрямовано 1 млрд. 436,9 млн. грн. Загалом же станом на 6 листопада пенсійні виплати профінансовано на 4,9 млрд. грн., що становить 23,6% від місячної потреби», - сказав він.

Таким чином, за словами директора Департаменту, військові уже можуть отримати пенсійні виплати у поштових відділеннях та відділеннях банків. Микола Шамбір нагадав, що відповідно до законодавства виплата пенсій щомісяця проводиться у визначені поденним календарним графіком дні - з 4 по 25 число.

«У листопаді, так само як і у попередні місяці, фінансування та виплата пенсій відбуваються в повному обсязі та відповідно до встановленого поденного графіку. Це питання перебуває на особистому контролі Міністра соціальної політики України Наталії Королевської», - сказав він.

Микола Шамбір нагадав, що станом на 1 січня 2013 року середній розмір військових пенсій за вислугу років для 479 тис. пенсіонерів порівняно з 1 січня 2012 року виріс на 345 грн. Загалом же, за його словами, з січня по жовтень поточного року виплачено пенсій на суму 207,9 млрд. грн., що на 15,3 млрд. грн. більше, ніж за аналогічний період 2012 року.

версія для друку