українська російська англійська
Міндоходів проводить Всеукраїнську акцію "Права та обов'язки"
07.11.2013 | 16:24
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Міністерство доходів і зборів України проводить Всеукраїнську акцію «Права та обов’язки». Метою заходу є підвищення рівня обізнаності громадян щодо їхніх прав, гарантованих законодавством.

Всі платники, які завітали сьогодні до Центрів обслуговування платників в усіх регіонах України, отримали брошуру „Права та обов’язки платника податків та контролюючих органів”, розроблену фахівцями Міністерства.

Брошура  містить декілька розділів, в яких розміщено основні витяги із законодавства. Платники можуть прочитати як про свої  права і обов’язки, так і посадових осіб контролюючих органів.

За словами фахівців Міністерства, завдяки такій тематичній брошурі платники зможуть відстоювати свої права при спілкуванні з працівниками органів доходів та зборів, особливо у випадках можливих корупційних проявів. Зокрема, у брошурі зазначено телефон антикорупційного сервісу Міндоходів „Пульс”, за яким платники можуть поскаржитися на протиправні дії працівників відомства.

Загалом з початку року фахівцями Міндоходів підготовлено та розповсюджено серед платників податків 2,2 тис. брошур з роз’ясненнями основних законодавчих норм щодо справляння податків, зборів, митних платежів та єдиного соціального внеску.

 

 

версія для друку