українська російська англійська
К.Грищенко зустрівся з науковцями провідних університетів світу
07.11.2013 | 16:55
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

7 листопада ц.р. Віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко зустрівся з учасниками Міжнародної наукової конференції «Біоресурси планети та біобезпека навколишнього середовища: проблеми та перспективи», яка 4-7 листопада проходить у Києві.

«Приємно, що настільки серйозний міжнародний науковий форум за участю понад 500 відомих вчених з 17 країн світу проходить в Україні, на базі провідного університету з підготовки у сферах агропромислового комплексу та екологічної безпеки – Національному університеті біоресурсів та природокористування України», - зазначив К.Грищенко на початку зустрічі.

 Віце-прем’єр-міністр України наголосив на тому, що «екологічно безпечний розвиток економіки, освіти та культури є однією з найважливіших, невід’ємних складових державної політики України».

За словами К.Грищенка, питання продовольчої безпеки набуває все більшої актуальності і має обговорюватися на високому фаховому рівні.

«Ви представляєте різні світові наукові школи та дослідницькі напрями в агропромисловій сфері та екології навколишнього середовища, і тому нам було б корисно в практичному значенні дізнатися вашу думку щодо України та перейняти досвід ваших країн, щоб життя в нашій державі зробити максимально комфортним, здоровим та безпечним для людей», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр, звертаючись до учасників зустрічі.

У зустрічі з Віце-прем’єр-міністром взяли участь науковці з таких провідних університетів, як Університет імумбольдта (Німеччина), Університет штату Вермонт (США), Московської сільськогосподарської академії ім.К.А.Тімірязєва, Грузинського аграрного університету та Національного університету біоресурсів та природокористування України.

 

версія для друку