українська російська англійська
МВС: Під час масових заходів журналістам важливо дотримуватися правил особистої безпеки
07.11.2013 | 17:13
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Під час масових заходів журналістам важливо дотримуватися правил особистої безпеки. На цьому начальник управління масових та спортивних заходів ДГБ МВС України наголосив під час медичних навчань для журналістів, що відбулися у міліцейському відомстві.

«Аби об’єктивно висвітлювати діяльність міліції, у тому числі при забезпеченні громадського порядку під час проведення масових заходів, ми повинні налагодити взаємодію та конструктивний діалог зі ЗМІ», - наголосив Олег Матвєйцов.

Керівник підрозділу також підкреслив, що працівники міліції жодним чином не заважають представникам ЗМІ бути присутніми під час масових заходів: «Єдине прохання – особиста безпека. Тому як рекомендація - мати при собі засоби ідентифікації: або жилет із написом «ПРЕСА», або відповідний бейджик. Це дасть змогу убезпечити себе, а міліції, у свою чергу, виділити журналіста із натовпу».

Зокрема, він зазначив, що у випадку вчинення протиправних дій стосовно журналіста, в установленому законодавством порядку працівниками міліції вживаються заходи щодо установлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.

Більш детально про засоби особистої ідентифікації представників ЗМІ розповів начальник управління зв’язків з громадськістю Сергій Бурлаков.

За його словами, жилети для преси розповсюджені по всіх регіонах держави. Тому під час масових заходів, аби бути помітними та виділятися із натовпу, представнику ЗМІ необхідно звернутися до відповідального працівника.

версія для друку