українська російська англійська
8-9 листопада Голова Держводагентства візьме участь у конференції та круглому столі у Москві
07.11.2013 | 17:24
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів

8-9 листопада 2013 року Голова Держводагентства Василь Сташук візьме участь у конференції та круглому столі Мережі водогосподарських організацій країн Східної Європи, Кавказу і Центральної Азії (МВО СЄКЦА), що відбудеться у м. Москва.

Конференція створює платформу для обговорення і відпрацювання спільних підходів у вирішенні водогосподарських проблем фахівцями водогосподарської галузі країн Східної Європи, Кавказу і Центральної Азії.

Під час зазначеної конференції Голова Держводагентства Василь Сташук виступить з доповіддю на тему: «Сучасний стан та перспективи удосконалення управління водними ресурсами в Україні».

Враховуючи, що міжнародна співпраця є ключовим фактором ефективного вирішення водних проблем, у рамках проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН 2013 року - роком міжнародного водного співробітництва проводиться низка міжнародних заходів, серед яких і конференція СЄКЦА, що присвячена темі: «Співдружність водних професіоналів - платформа для міждержавного співробітництва з водних ресурсів».

Довідково

Мережа водогосподарських організацій СЄКЦА заснована у 2010 році з представників країн, що входили до складу Радянського Союзу і на сьогодні включає понад 70 організацій Росії, України, Білорусі, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Вірменії, Узбекистану, Туркменістану, Таджикистану, Киргизстану та Молдови, діяльність яких пов’язана з вирішенням водогосподарських проблем.

 

 

 

 

версія для друку