українська російська англійська
На Дніпропетровщині розробили сучасний комплекс виробничої гімнастики для підприємств і установ
07.11.2013 | 17:55
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

На Дніпропетровщині розроблено сучасну виробничу гімнастику - комплекс фізичних вправ для працівників офісів, установ та підприємств. Про це повідомив на прес-конференції директор департаменту фізкультури і спорту, сім'ї та молоді облдержадміністрації Олександр Пшеничников. Новинка, що не має аналогів, стане черговим кроком у реалізації програми «Міцне здоров'я - успішне життя», яка стартувала влітку цього року з ініціативи голови облдержадміністрації Дмитра Колєснікова.

Комплекс виробничої гімнастики для підприємств і фірм включає прості, але ефективні фізичні вправи. Їх можна виконувати в середині дня прямо на робочому місці, в тому числі - в офісах, працівники яких, як відомо, нерідко страждають від браку рухової активності.

Зарядка розроблена фахівцями Дніпропетровського інституту фізичної культури і спорту, відеоролик з комплексом вправ створений Дніпропетровською обласною державною телерадіокомпанією (51 канал), постановочні вправи виконувались під супроводом тренерів спортивного клубу «Штурм». Комплекс розрахований на 6 хвилин.

Ідея повернення виробничої гімнастики на підприємства і в установи знайшла підтримку у представників профспілок. А для шкіл регіону розробляються методичні рекомендації з проведення зарядки, щоб діти мали змогу робити прості вправи просто у навчальних класах.

Відеоролик з комплексом виробничої гімнастики буде розміщено на сайті Дніпропетровської облдержадміністрації «Відкрита влада» у розділі «Спорт», надано телеканалам області, а також викладено у  мережі YouTube.

версія для друку