українська російська англійська
Україна вносить вагомий вклад в охорону озонового шару, - Олег Проскуряков
07.11.2013 | 18:14
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

На 18-й конференції ООН по зміні клімату 8-ї зустрічі сторін Кіотського протоколу, Україна взяла на себе зобов'язання до 2020 року скоротити викиди парникових газів на 24% порівняно з 1990 роком. Про це 7 листопада під час брифінгу, який відбувся у Будинку Уряду, зазначив Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков.

У період з 21 по 25 жовтня 2013 року делегація України взяла  участь у роботі 25-ї зустрічі сторін Монреальського протоколу по речовинах, що руйнують озоновий шар, яка відбулась у мангкок (Королівство Таїланд), в рамках Програми Організації Об’єднаних Націй з охорони навколишнього середовища. У ході роботи,  уповноваженого представника України було обрано Президентом Бюро 25-ї зустрічі сторін.

«Слід зазначити, що обрання уповноваженого представника України президентом бюро 25-ї зустрічі сторін істотно підвищить соціально-позитивний імідж України. Ця подія дозволить Україні посилити  вплив на прийняття природоохоронних рішень глобального значення, що стосуються озонового шару у 2014 році», - заявив Міністр Олег Проскуряков.

Також очільник Мінприроди наголосив, що зазначене рішення – свідчення внеску України в охорону озонового шару, а також її прогрес у процесі повернення в режим дотримання Монреальського протоколу. «Серед основних заходів, які дозволили змінити ситуацію - законодавчі, розроблено проект Закону України «Про охорону озонового шару», котрий  направлено на розгляд Кабінету Міністрів України», - додав Олег Проскуряков.

версія для друку