українська російська англійська
Відбулося спільне засідання громадських рад при НКРЕ, Міненерговугілля та Держенергоефективності
07.11.2013 | 18:34
Відбулося спільне засідання громадських рад при НКРЕ, Міненерговугілля та Держенергоефективності

Сьогодні відбулося спільне засідання громадських рад при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, Міністерстві енергетики та вугільної промисловості і Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження у рамках V Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Захід, організований громадськими радами при НКРЕ, Міненерговугілля та Держенергоефективності, проходив у формі засідання за круглим столом на тему: «Зелена енергетика та «зелені тарифи» у світі і Україні. Динаміка розвитку та перспективи виходу на конкурентний рівень».

У засіданні взяли участь представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, підприємств, громадських організацій та ЗМІ.

Учасники заходу заслухали доповіді: «Вітроенергетика України до і після прийняття «зеленого» тарифу», «Бар’єри для розвитку біоенергетики в Україні», «Зелений тариф як основний драйвер фотоелектрики на шляху до мережевого паритету» та «Юридичні аспекти реалізації проектів за «зеленим» тарифом: основні стимули, бар’єри та очікувані зміни».

Представники Міненерговугілля, НКРЕ та Держенергоефективності надали інформацію про заходи, що вживаються зазначеними відомствами з вирішення проблемних питань альтернативної енергетики.

 

версія для друку