українська російська англійська
НКЦПФР визначила Методичний центр з питань бухгалтерського обліку та аудиту на фондовому ринку
08.11.2013 | 11:17
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) схвалила проект рішення «Про визначення Методичного центра з питань бухгалтерського обліку та аудиту на фондовому ринку» на черговому засіданні регулятора, що відбулося 5 листопада 2013 року. Відтак, згідно з резолюцією регулятора, таким Центром визначено Інститут розвитку фондового ринку Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР Максим Лібанов, який курує даний напрям діяльності регулятора, зауважив: «Ключовими функціями, що виконуватиме методичний центр є безпосередньо навчання фахівців з питань бухгалтерського та аудиту, забезпечення роботи екзаменаційної комісії, проведення іспиту та організація здійснення тестування, а також ведення електронної бази переліку всіх аудиторів, які брали участь у складенні іспиту, розробка навчально-методичних матеріалів для навчальних закладів тощо».

Комісія сподівається, що дані ініціативи сприятимуть підвищенню прозорості та ефективності підготовки спеціалістів  фондового ринку, що займаються бухгалтерським обліком та аудитом.

Даний документ Комісія розробила відповідно до норм Положення про порядок навчання та атестації фахівців з питань фондового ринку.

Найближчим часом регуляторний акт буде розміщено на офіційному ресурсі Комісії, де всі бажаючі матимуть можливість ознайомитись з його текстом.

 

версія для друку