українська російська англійська
Регіональне засідання ВЕФ у Києві стало майданчиком для продуктивного діалогу України і міжнародної спільноти
08.11.2013 | 12:26
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Високий представницький рівень Регіонального засідання Всесвітнього економічного форуму, яке відбулося у Києві 5- 6 листопада 2013 р, свідчить про виску зацікавленість до України міжнародної спільноти. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко, коментуючи результати Регіонального засідання ВЕФ «Стратегічний діалог щодо майбутнього України».

Юрій Бойко наголосив, що у своєму виступі на Регіональному засіданні ВЕФ у Києві Президент України Віктор Янукович окреслив пріоритети розвитку вітчизняної економіки, серед яких – високотехнологічні галузі, агропромисловий сектор, енергетичний сектор.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що у виступі Президента України також було окреслено шляхи зростання рівня економічного розвитку України, зокрема, підвищення інвестиційної привабливості України та спрощення ведення бізнесу.

«Це зменшення бюрократичних перепон, підтримка Урядом інвесторів, запобігання рейдерству – увесь комплекс заходів, який допоможе інвестору почуватися більш комфортно і вкладати кошти у економіку нашої країни», - сказав Юрій Бойко.

Він підкреслив, що дискусії, які відбулися у рамках Регіонального засідання ВЕФ, сприяли розширенню діалогу між Україною і представниками світової спільноти.

«Коли проходять події такого рівня, це привертає увагу до країни і дозволяє інвесторам, усім світовим спостерігачам зрозуміти, що саме відбувається в Україні. У дискусіях виробляються пропозиції – ми чуємо їх від міжнародних експертів, вони отримують від нас, і це дає можливість у процесі діалогу будувати більш зрозумілу політику», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Юрій Бойко також висловив упевненість, що діалог між Україною і міжнародною спільнотою у  рамках ВЕФ розвиватиметься й надалі.

 

 

версія для друку