українська російська англійська
Для очистки населених пунктів на Дніпропетровщині закуплено 110 одиниць сучасної техніки
08.11.2013 | 14:27
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Для очистки населених пунктів на Дніпропетровщині закуплено 110 одиниць сучасної багатофункціональної техніки та навісного обладнання. Наразі 64 одиниці техніки та 15 одиниць навісного обладнання передано містам Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ та Павлоград. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Олексій Бурік.

Техніка закуплена за кошти обласного бюджету. За словами Олексія Буріка, придбання спецтехніки здійснюється для модернізації дорожніх служб та для того, щоб забезпечити чистоту у населених пунктах у будь-яку пору року.

Також щоб взимку підтримувати у належному стані дорожню інфраструктуру та пішохідні зони в області підготовлені 73 автогрейдери, 179 розкидачів піску, 124 навантажувача, 254 одиниці іншої спеціалізованої техніки, 86 тис тон посипочного матеріалу, та 12 тис. одиниць зимового шанцевого інструменту. Крім того, з організаціями підписані  договори  на залучення понад 800 одиниць додаткової техніки. Це що дозволить оперативно реагувати на можливі погодні ускладнення.

Олексій Бурік також зазначив, що за дорученням голови облдержадміністрації Дмитра Колєснікова в містах та районах області перевірена готовність до зими дорожньо-експлуатаційних служб.

 

версія для друку