українська російська англійська
З 11 по 17 листопада - Всеукраїнський тиждень безпеки руху: на шляху до Європи
08.11.2013 | 14:46
Прес-служба Міністерства інфраструктури

11 листопада 2013 року о 10:00 в готелі «Національний» (м. Київ, вул. Липська, 5, зал на 3-му поверсі) за підтримки Міністерства інфраструктури України розпочнеться Форум національного партнерства з безпеки дорожнього руху «Державна цільова програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2016 року. Завдання та перспективи реалізації». Захід ознаменує старт Всеукраїнського тижня  безпеки дорожнього руху: на шляху до Європи.

У Форумі запланована участь представників Міністерства інфраструктури України, Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекції),  Міністерства внутрішніх справ України, ВГО «Асоціація безпеки дорожнього руху», Міжнародної організації з безпеки дорожнього руху (PRI), центральної і місцевої влади, вчених, вітчизняних і зарубіжних експертів.

У рамках Форуму компетентні учасники від центральних органів виконавчої влади, бізнес-організацій та експертної спільноти обговорять проблеми виконання Державної цільової  програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні, заходи, які вживаються та які слід започаткувати для зменшення кількості ДТП.

У цілому ж Тиждень безпеки дорожнього руху триватиме з 11 по 17 листопада.

Впродовж семи днів у Києві та інших містах України проходитимуть форуми, прес-конференції, круглі столи, засідання дискусійних клубів, автопробіг та інші акції, мета яких  поінформувати громадян про ситуацію на дорогах і про заходи для її покращення.

Завершиться Тиждень безпеки дорожнього руху заходами, приуроченими Всесвітньому дню пам’яті жертв ДТП.

У свою чергу Мінінфраструктури постійно проводить комплекс робіт для підвищення безпеки на автошляхах. Зокрема, Укртрансінспекція посилено контролює дотримання автоперевізниками вимог безпеки дорожнього руху, проводить такі оперативно-профілактичні заходи як «Увага! Пішохід!», «Автобус-201…», «Увага! Діти на дорозі!», «Перевізник-зима» тощо. Не припиняється робота й щодо удосконалення законодавчих норм задля підвищення рівня безпеки перевезень.

Нагадаємо, проведення щорічно Тижня безпеки дорожнього руху ухвалено розпорядженням Кабінету Міністрів України №140 від 21.03.2012 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року» з метою підвищення поінформованості учасників руху про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму, зокрема невикористання шоломів та ременів безпеки, керування транспортним засобом у стані сп’яніння, недотримання швидкісного режиму тощо.

Акредитація представників ЗМІ проводиться ВГО «Асоціація безпеки дорожнього руху» за телефонами 270 54 86, 096 924 98 18.

 

версія для друку