українська російська англійська
Україна та Болгарія домовилися активізувати роботу міжурядової комісії з питань економічного співробітництва
08.11.2013 | 15:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна та Республіка Болгарія готові надати нового імпульсу роботі українсько-болгарської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва. Уже в середині грудня сторони готові зустрітися в рамках засідання зазначеної комісії. Така домовленість була досягнута під час зустрічі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та Міністра закордонних справ Болгарії Крістіана Вігеніна.

З відповідною пропозицією активізувати роботу спільної міжурядової комісії виступив Глава українського Уряду. Він зазначив, що комісія є тим інструментом, який забезпечить вирішення ряду важливих для обох сторін питань.

«Треба відзначити, що ми готові організувати на системній основі роботу такої міжурядової комісії», - наголосив Микола Азаров.

На таку пропозицію Прем’єр-міністра України радо пристав Міністр закордонних справ Болгарії: «Я повністю погоджуюся з Вами, що більшість наших питань можуть бути вирішені під час засідання міжурядової комісії. І ми підтверджуємо нашу готовність провести засідання такої комісії уже до кінця поточного року. Ефективна робота комісії може суттєво зміцнити наші відносини уже у стислі строки», - заявив він.

Микола Азаров заявив, що дасть доручення Віце-прем’єр-міністру України Юрію Бойку, який є співголовою комісії, здійснити відповідну підготовчу роботу, щоб уже в середині грудня 2013 року провести засідання.

 

версія для друку