українська російська англійська
Україна готова допомогти Болгарії у питанні поглиблення русла на болгарсько-румунській ділянці Дунаю
08.11.2013 | 15:46
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Українські спеціалісти можуть допомогти Болгарії у питанні поглиблення русла на болгарсько-румунській ділянці Дунаю. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Міністром закордонних справ Республіки Болгарія Крістіаном Вігеніним.

За його словами, для активізації вантажних перевезень між країнами потрібно у першу чергу поглибити русло Дунаю на болгарсько-румунській ділянці.

«Ми у свій час провели роботи з поглиблення русла своєї ділянки Дунаю. І якщо Болгарія має бажання скористатися нашим досвідом та послугами, то ми готові до співпраці. Я готовий направити Міністра інфраструктури для того, щоб він міг ознайомити болгарських колег з нашими можливостями», - заявив Микола Азаров.

Міністр закордонних справ Республіки Болгарія у цьому контексті зазначив, що цей проект для болгарської сторони є одним із пріоритетних, цей проект також фінансується ЄС в рамках так званої Дунайської стратегії».

«Якщо українські компанії мають відповідний досвід роботи, то ми їх готові запросити, щоб перейняти цей досвід, коли ми розпочнемо роботу з цього проекту», - заявив Міністр.

 

версія для друку