українська російська англійська
У Львові вивчали найкращі практики надання соціальних послуг бездомним громадянам
09.11.2013 | 12:26
Львівська ОДА

У Львові відбулася конференція  «Соціальні інновації в боротьбі  із бездомністю: від професійного навчання до якісної соціальної роботи».

Зазначимо, це австрійсько-український проект взаємодії уряду Австрійської республіки та Мінсоцполітики України спільно з представниками неурядових неприбуткових організацій з Австрії та України, який має на меті вивчення найкращих практик надання соціальних послуг бездомним громадянам.

В рамках проекту було презентовано спільні зусилля місцевої влади та неурядових організацій для вирішення проблем бездомних людей у Львові та Чернівцях.

Розглянуто особливості надання соціальних послуг бездомним громадянам Федеральним Міністерством соціальних справ та захисту прав споживачів Австрії та проведено тренінги й навчання в Центрі соціальних інновацій.

Також учасники конференції обговорили питання  готовності  служб соціального захисту України до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 роках та інтелектуальний продукт  співпраці: Державний стандарт соціальних послуг надання притулку бездомним особам та Державний стандарт соціальної інтеграції та реінтеграції бездомних осіб.

 

версія для друку