українська російська англійська
Олексій Журавко привітав учасників та організаторів виставки "Душі людської глибина"
08.11.2013 | 16:53
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

За дорученням Урядового уповноваженого з прав інвалідів 7 листопада цього року завідуюча сектору із забезпечення роботи Урядового уповноваженого з прав інвалідів Світлана Корнієнко взяла участь у відкритті виставки «Душі людської глибина», організаторами якої стали Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів та Центр української культури та мистецтва.

Від імені Олексія Журавка вона привітала та висловила слова щирої вдячності організаторам та учасникам цієї унікальної виставки: «Дякую за те, що несете людям надію і впевненість! Знаю, творчі досягнення даються вам нелегко, але вони є початком великого шляху до підкорення найважливіших вершин вашого життя».

Під час свого виступу Світлана Корнієнко акцентувала увагу на тому, що незважаючи на життєві труднощі художники з інвалідністю знаходять прекрасне в кожній миті, у тому, що бачать, відчувають і  так вміло втілюють це в своїй творчості. Виставка дає можливість не лише споглядати прекрасне, але й поринути в атмосферу гарного настрою, відчути неповторну жагу до життя і краси. Тут і живопис Ю. Пацана, через який червоною ниткою проходить тема краси та первозданності української природи: село, садиба, сінокіс, мальви та соняшники… І вишивка, й розпис по склу, городецький розпис, авторські ляльки та картини із квітів Ірини Бородюк.

«Виставка  «Душі людської глибина» вчить кожного з нас вірити в себе, не зупинятись, ставити цілі і йти тільки вперед. Нам треба підтримати інвалідів, які за будь-яких обставин продовжують творити прекрасне, реалізовуючи свій творчий потенціал», - закликав Урядовий уповноважений з прав інвалідів.

версія для друку