українська російська англійська
Уже понад 1700 шкіл долучилось до конкурсу нацпроекту "Відкритий світ"
08.11.2013 | 17:20
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

За дорученням Урядового уповноваженого з прав інвалідів 7 листопада цього року завідуюча сектору із забезпечення роботи Урядового уповноваженого з прав інвалідів Світлана Корнієнко взяла участь у відкритті виставки «Душі людської глибина», організаторами якої стали Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів та Центр української культури та мистецтва.

Від імені Олексія Журавка вона привітала та висловила слова щирої вдячності організаторам та учасникам цієї унікальної виставки: «Дякую за те, що несете людям надію і впевненість! Знаю, творчі досягнення даються вам нелегко, але вони є початком великого шляху до підкорення найважливіших вершин вашого життя».

Під час свого виступу Світлана Корнієнко акцентувала увагу на тому, що незважаючи на життєві труднощі художники з інвалідністю знаходять прекрасне в кожній миті, у тому, що бачать, відчувають і  так вміло втілюють це в своїй творчості. Виставка дає можливість не лише споглядати прекрасне, але й поринути в атмосферу гарного настрою, відчути неповторну жагу до життя і краси. Тут і живопис Ю. Пацана, через який червоною ниткою проходить тема краси та первозданності української природи: село, садиба, сінокіс, мальви та соняшники… І вишивка, й розпис по склу, городецький розпис, авторські ляльки та картини із квітів Ірини Бородюк.

«Команда національного проекту «Відкритий світ» за два тижні робочого туру відвідала 19 міст України з презентацією конкурсу «2000 шкіл».

«Ми отримали понад 1 700 заявок від шкіл із різних куточків країни. І це – лише за неповні три тижні конкурсу. Приємно, що вчителі та учні шкіл, де ми проводимо презентації, з ентузіазмом ставляться до «Відкритого світу». До речі, половина анкет надходить від сільських шкіл, а близько третини заявок містить посилання на відеоролики, що відзняли самі діти для того, щоб допомогти школі перемогти у конкурсі. Наразі вже надійшло майже 500 роликів від учнів», – повідомив керівник проекту Руслан Свірський.

Презентації нацпроекту вже відбулися у Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Сімферополі, Севастополі, Одесі, Львові, Чернівцях, Хмельницькому, Ужгороді, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку, Рівному, Житомирі та Чернігові.

«Роз’яснювальні презентації у регіонах заохочують керівництво місцевих шкіл приєднуватися до участі в конкурсі, тому динаміка надходження заявок на адресу «Відкритого світу» постійно зростає», - акцентував Руслан Свірський, додавши, що наразі найбільша кількість заявок – із Київської області.

Нагадаємо, 17 жовтня нацпроект «Відкритий світ» оголосив конкурс, за результатами якого до кінця 2013 року 2 000 шкіл стануть учасниками нацпроекту й отримають сучасне навчальне обладнання та доступ до єдиного освітнього порталу. Всі інші школи України Національний проект охопить до завершення 2015 року.

Переглянути ролики учасників проекту та стежити за новинами проекту можна на фан-сторінках Національного проекту «Відкритий світ» у соціальних мережах: https://www.facebook.com/openworld.ua,http://vk.com/vidkrytyjsvit  та незабаром на офіційному каналі YouTube http://www.youtube.com/VidkrytyjSvit .

Довідково

Національний проект «Відкритий світ» реалізовує Держінвестпроект. Нацпроект передбачає перехід системи освіти в Україні на якісно новий рівень шляхом запровадження в освітній процес сучасних технологій. У рамках реалізації першого етапу проекту цифрове обладнання від різних виробників та широкосмуговий доступ до Інтернету були встановлені у 54 школах по всій території України.

Згідно із затвердженим Президентом України Національним планом дій на 2013 рік, до кінця року проект впроваджуватиметься у 2 000 українських шкіл. А до 2015 року всі середні школи України будуть обладнані новітньою технікою та підключені до мережі Інтернет.

 

. Нам треба підтримати інвалідів, які за будь-яких обставин продовжують творити прекрасне, реалізовуючи свій творчий потенціал», - закликав Урядовий уповноважений з прав інвалідів.

версія для друку