українська російська англійська
Спрощення процедури передачі нерухомості з державної в комунальну власність дозволить розширити мережу дитячих садків
08.11.2013 | 17:16
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Мінекономрозвитку підготувало зміни до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», прийняття яких значно спростить процедуру передачі нерухомого майна для розміщення дитячих садків, повідомила заступник директора департаменту відносин власності Мінекономрозвитку Тетяна Терещенко, відповідаючи на питання журналіста телеканалу БТБ.

Вона зазначила, що на сьогодні передача у комунальну власність нерухомого майна, в тому числі для розміщення дошкільних навчальних закладів, здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України, за погодженням Мінфіном, Фондом держмайна, Мінекономрозвитку, та за умови, що органи місцевого самоврядування використовуватимуть це майно за цільовим призначенням і не передаватимуть у приватну власність.

«З прийняттям проекту закону, буде спрощено процедуру передачі об’єктів власності, і заінтересовані органи, зібравши необхідні документи, зможуть самі звертатися за погодженням до Мінекономрозвитку, Мінфіну і Фонду держмайна. Така процедура дозволить значно скоротити терміни передачі нерухомого майна» - підкреслила заступник директора департаменту відносин власності.

Відповідно, експерт Мінекономрозвитку наголосила, що прийняття підготовлених Міністерством змін, дозволить скоротити час на прийняття рішення щодо передачі будинків та споруд, що забезпечить розширення мережі дитсадків в Україні.

«На сьогодні дитячі садки в Україні перевантажені, і батькам доводиться вистоювати чергу, щоб влаштувати до них дітей. З прийняттям змін до Закону буде розширена мережа дошкільних навчальних закладів. Завдяки чому батьки зможуть вільно розпоряджатися своїм часом і влаштовуватись на робочі місця. Також буде розвиватися дошкільна освіта і діти будуть краще підготовлені до школи» - підсумувала Тетяна Терещенко.

версія для друку