українська російська англійська
Завершилася Сьома щорічна регіональна конференція з питань інституційної розбудови
08.11.2013 | 17:25
Прес-служба Національного агентства України з питань державної служби

8 листопада 2013 року у Національному агентстві України з питань державної служби завершилась Сьома щорічна регіональна конференція з питань інституційної розбудови в рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Організаторами заходу є Національне агентство України з питань державної служби та Адміністративний офіс програми Twinning в Україні за підтримки Європейської Комісії.

Метою другого дня Конференції було представлення кращих практик реалізації проектів Twinning в Україні. У ході заходу представники органів-бенефіціарів презентували практичний досвід впровадження інструменту Twinning у сфері свободи, безпеки та юстиції, телекомунікацій, енергетики та акредитації. Крім того учасники конференції обговорили питання та поділились досвідом щодо підвищення кваліфікації державних службовців у сфері європейської інтеграції.

Під час заходу до учасників звернулася перший заступник Голови Нацдержслужби України Юлія Ковалевська, яка зазначила, що важливим аспектом для ефективної реалізації європейської допомоги в органах влади є належна підготовка та відповідні знання державних службовців щодо особливостей співпраці з Європейським Союзом.

За результатами роботи пленарних сесій учасники заходу надали пропозиції щодо продовження комплексного посилення інституційної спроможності державних органів влади країн ініціативи ЄС «Східне партнерство» за допомогою інструментів Twinning і TAIEX та шляхом ефективного впровадження програм CIB і SIGMA та ухвалили відповідну резолюцію.

Участь у конференції взяли представники Європейської Комісії, посольств країн-членів ЄС, Представництва Європейського Союзу в Україні, представництв Європейського Союзу в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство», експерти програми SIGMA, координатори програми СІВ та інструментів Twinning і TAIEX у країнах ініціативи  влади України, іноземні експерти, науковці та громадськість.

Довідково

Щорічна регіональна конференція з питань інституційної розбудови проводиться на постійній основі з 2007 року.

Конференція проводиться Національним агентством України з питань державної служби у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та об’єднує представників країн ініціативи ЄС «Східне партнерство» (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна).

 

версія для друку