українська російська англійська
У 2014 році планується повністю вирішити проблему забезпечення житлом військовослужбовців на Закарпатті
08.11.2013 | 18:27
Прес-служба Міністерства оборони

Згідно з підписаним мною наказом, 80% житла для військовослужбовців має бути службовим, 20% – розподілятися черговикам. До 2017 року для військовослужбовців Збройних Сил передбачено придбати і побудувати до 20 тисяч квартир, повідомив Міністр оборони України Павло Лебедєв в рамках робочої поїздки на Закарпаття 8 листопада.

Він нагадав, що Кабінетом Міністрів прийнято постанову про виплату військовослужбовцям компенсації за піднайом житла.

«У 2014 році сім’я військовослужбовця з 3 осіб отримуватиме компенсацію до 2,5 тисяч гривень», – відзначив Павло Лебедєв.

Міністр оборони зауважив, що у Закарпатській області черга на житло – найменша. Наступного року планується добудувати усі об’єкти незавершеного будівництва в Мукачевому, Ужгороді та Виноградові, що дозволить повністю вирішити проблему забезпечення житлом військовослужбовців.

Керівник оборонного відомства підкреслив, що цього року коштів на будівництво житла для військових виділялося дуже мало, проте станом на 1 листопада здано 300 квартир, а до кінця року ордери на квартиру отримають ще 700 сімей військовослужбовців з усієї України.

«Це стало можливим завдяки ефективному використанню виділених коштів», – зауважив Павло Лебедєв.

Він підкреслив, що сьогодні підвищена увага з боку керівництва Міноборони приділяється також переобладнанню казарм для військовослужбовців-контрактників, які поки що не одружені.

 

версія для друку