українська російська англійська
С.Арбузов: Уряд працює над лібералізацією податкової системи
11.11.2013 | 11:34
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Уряд веде системну роботу з лібералізації податкової та митної систем, дерегуляції ведення бізнесу, підвищення енергоефективності.

Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов за результатами зустрічі з віце-президентом Європейської комісії, комісаром ЄС з питань економіки Оллі Ренном.

Представник Уряду відзначив, що продовження економічного спаду в Єврозоні, зниження попиту на український експорт, ускладнення в торгівлі з країнами Митного союзу, невиправдано високі ціни на газ позначилися на економічній активності в Україні. «Разом з тим, окремі галузі продовжують демонструвати досить високий зріст», - сказав він.

За словами С.Арбузова, Урядом проводиться системна робота щодо лібералізації податкової та митної систем, дерегуляції ведення бізнесу, підвищення енергоефективності.

«Поліпшується ситуація з відшкодуванням податку на додану вартість. Позитивна динаміка спостерігається і з автоматичного відшкодування ПДВ підприємствам з іноземним капіталом», - додав він.

Перший віце-прем'єр-міністр зазначив, що за оцінками Кабінету Міністрів, цього року сума бюджетного відшкодування складе близько 60 млрд. грн. У січні-вересні цього року ця сума дорівнювала 42,9 млрд. грн.

Підприємствам з капіталом з країн ЄС відшкодовано 14,7 млрд. грн., що на 50,5% більше, ніж за аналогічний період 2012 року.

 

версія для друку