українська російська англійська
Україна першою з країн СНД стане провайдером інформації Європейського Бізнес Реєстру
11.11.2013 | 15:45
Прес-служба Державної реєстраційної служби

Найближчим часом Україна стане провайдером інформації Європейського Бізнес Реєстру (ЄБР). Мова йде про запуск в робочу експлуатацію українського сервісу взаємодії з ЄБР.

Це означає, що у країн-членів ЄБР, які є дистриб'юторами інформації, можна буде отримати дані про українські підприємства з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Такий сучасний та ефективний механізм обміну інформацією з європейським державами є наступним кроком Укрдержреєстру для покращення позицій України в рейтингу Doing Business, які вже цьогоріч в категорії «реєстрація підприємств» піднялися з 50 на 47 місце.

«Після напруженої роботи та вирішення значної кількості проблем технічного, юридичного та організаційного характеру, делегація Укрдержреєстру спільно з правлінням Європейського Бізнес Реєстру запускає сервіс, давно очікуваний українськими бізнес-колами, які співпрацюють з європейським бізнесом, та торговими представниками України», - зазначив Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.

Він також додав, що відтепер європейський бізнес зможе отримати інформацію про українських колег, а це дасть змогу вітчизняним бізнесменам бути більш прозорими, відкритими. А це, в свою чергу, підвищить довіру європейців до України, до наших держорганів та бізнесу.

«Ми будемо першим провайдером інформації Європейського Бізнес Реєстру серед країн СНД, обігнавши Польщу, Угорщину та Румунію», - підкреслив Дмитро Ворона.

Варто відзначити, що Європейський Бізнес Реєстр (ЄБР) – це система бізнес реєстрів, яка надає можливість кожному отримати офіційну інформацію про компанії тих країн, які є членами ЄБР.

Інформація в ЄБР надходить з офіційних реєстрів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців країн-членів ЄБР. Реєстр постійно оновлюється, що дає можливість отримувати надійну та актуальну інформацію.

ЄБР – це безпечний бізнес і реальна допомога у створенні доступного та конкурентоспроможного ринку в Європейському Союзі.

Україна стала членом ЄБР у 2006 році. До складу ЄБР входять 28 країн, які є провайдерами інформації, а деякі також і дистриб’юторами.

Нагадаємо, 6 листопада українська делегація на чолі з Головою Державної реєстраційної служби України Дмитром Вороною прибула до Відня, де впродовж 2 днів брала участь у других щорічних зборах країн-учасниць Європейського Бізнес Реєстру (ЄБР).

Україна першою серед країн СНД набула членства в ЄБР, що свідчить про створення в нашій державі сучасної системи реєстрації бізнесу, яка відповідає найвищим європейським стандартам. Це стало можливим завдяки плідній співпраці Укрдержреєстру з ЄБР у сфері запровадження нових технічних стандартів.

 

версія для друку