українська російська англійська
Київщина лідирує за кількістю учасників у конкурсі нацпроекту "Відкритий світ"
11.11.2013 | 15:54
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

До участі в конкурсі «2 000 шкіл», який проводить національний проект «Відкритий світ», вже подало заявки понад 1900 шкіл зі всієї України.

«Упродовж трьох тижнів дії конкурсу саме Київська область лідирує за кількістю поданих заявок. Але конкурс ще не закритий і заявки можна подавати до 17 листопада. У тих школах, у яких ми встановили обладнання на Першому етапі проекту вчителі демонструють вражаючий рівень володіння інтерактивними комплексами. Приємно бачити, що «Відкритий світ» дійсно працює й приносить користь вчителям та учням», - зазначив керівник нацпроекту «Відкритий світ» Руслан Свірський.

Для покращення інформованості щодо впровадження національного проекту «Відкритий світ» у заклади освіти Київської області, у Богуславській СШ №1 відбувся спеціальний семінар. Захід було організовано за ініціативи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Національного проекту «Відкритий світ». У рамках семінару фахівці в галузі освіти обговорили переваги та перспективи реалізації нацпроекту.

«Діти принципово змінили ставлення до навчання. Більше того, сьогоднішня подія засвідчила, що вчителі, які вже знайомі з проектом, готові ділитися досвідом із колегами. І така ініціативність дуже важлива для реалізації проекту. Це означає, що українські освітяни не просто готові до змін, а потребують їх», – сказав Р. Свірський.

«Вчителі Київської області вже встигли на власному досвіді переконатися, що новітні технології дають можливість краще мотивувати учнів до занурення у навчальний процес і спрощують роботу вчителя, – вважає Наталія Клокар, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, 17 жовтня нацпроект «Відкритий світ» оголосив конкурс, за результатами якого до кінця 2013 року 2 000 шкіл стануть учасниками нацпроекту й отримають сучасне навчальне обладнання та доступ до єдиного освітнього порталу. Всі інші школи України національний проект охопить до завершення 2015 року.

Переглянути ролики учасників проекту та стежити за новинами проекту можна на фан-сторінках національного проекту «Відкритий світ» у соціальних мережах: https://www.facebook.com/openworld.ua, http://vk.com/vidkrytyjsvit та незабаром на офіційному каналі YouTube: http://www.youtube.com/VidkrytyjSvit .

Довідково

Національний проект «Відкритий світ» реалізовує Держінвестпроект. Нацпроект передбачає перехід системи освіти в Україні на якісно новий рівень шляхом запровадження в освітній процес сучасних технологій. У рамках реалізації першого етапу проекту цифрове обладнання від різних виробників та широкосмуговий доступ до Інтернету були встановлені у 54 школах по всій території України.

Згідно із затвердженим Президентом України Національним планом дій на 2013 рік, до кінця року проект впроваджуватиметься у 2 000 українських шкіл. А до 2015 року всі середні школи України будуть обладнані новітньою технікою та підключені до мережі Інтернет.

 

версія для друку