українська російська англійська
Під час осіннього місячника з благоустрою у столиці висаджено 4 тис. дерев та 29 тис. кущів
11.11.2013 | 16:06
КИЇВСЬКА МДА

Під час осіннього місячника з благоустрою, який тривав у столиці з 30 вересня до 31 жовтня, у Києві було висаджено понад 4 тис. дерев та 29 тис. кущів, знято 1 982 сухостійних дерев та ліквідовано 79 сміттєзвалищ на зелених зонах. Про це сьогодні, 11 листопада, під час розширеної апаратної наради повідомив директор департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації Сергій Садовой.

«Своєю красою щодо озеленення відзначився Оболонський район. Саме він започаткував традицію створення екологічних зон на прибудинкових територіях. Цю естафету підхопили всі райони міста, створивши з початку року 770 екологічних зон. Так, наприклад, у Дніпровському районі зроблено комплексний благоустрій на Дніпровській набережній у парку «Вербовий гай». Там влаштовано квітники, зовнішнє освітлення, мощення доріжок фемами, розміщено лави для відпочинку, влаштовано фонтан, створено газони тощо», – зауважив Сергій Садовой.

Він також зазначив, що серед основних недоліків в утриманні зелених насаджень є паркування автотранспортних засобів на зелених зонах. Проте, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого поточного року Державтоінспекція має право вживати заходи адміністративного впливу щодо паркування автотранспорту на газонах.

версія для друку