українська російська англійська
Наталія Королевська перевела Мінсоцполітики на антикризовий режим роботи
11.11.2013 | 17:30
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Відсьогодні Мінсоцполітики переходить до антикризового менеджменту у соціальній сфері. Про це заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час апаратної наради.

«Відсьогодні в роботі нашого Міністерства відбудуться зміни: ми переходимо до антикризового менеджменту у соціальній сфері. Така робота передбачає мобілізацію всієї соціальної сфери для захисту найвразливіших категорій населення», - сказала Наталія Королевська.

«У складних економічних умовах соціальна сфера знаходиться під великим тиском. І нам потрібно зробити усе, щоб захистити і надати максимальну допомогу тим, хто її першочергово потребує», - підкреслила Міністр.

Вона наголосила, що на Міністерство покладені функції контролю за вчасністю соціальних виплат та якістю соціальних послуг. „Наше головне завдання – знати реальну ситуацію, здійснювати моніторинг, щоб вчасно реагувати на наявні виклики”, - зазначила Наталія Королевська.

Насамперед, за її словами, необхідно завершити розробку планів антикризових заходів за п’ятьма напрямками.

«Доручаю керівникам департаментів до середи подати на затвердження п’ять антикризових планів: щодо зайнятості, погашення боргів із заробітної плати, надання соціальних послуг, виплати державних соціальних допомог та страхових виплат із фондів», - сказала вона.

Крім того, Міністр доручила відповідним підрозділам Міністерства вже з четверга розпочати контрольні візити до регіонів – перевірити вчасність соціальних виплат, причини невчасної виплати заробітних плат та якість надання соціальних послуг.

«Ми повинні мати поіменний список людей, перед якими є заборгованість, та щоденно контролювати стан здійснення виплат», - підсумувала Наталія Королевська.

 

версія для друку