українська російська англійська
У місті Антрацит на Луганщині відкрився Центр надання адмінпослуг
11.11.2013 | 18:10
ЛУГАНСЬКА ОДА

У місті Антрацит, що на Луганщині, за участю голови обласної держадміністрації Володимир Пристюка урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг.

«Президент України Віктор Янукович сьогодні наголошує на максимальному спрощенні ведення бізнесу та полегшення доступу до послуг для населення. Проте, впровадження адміністративних реформ - справа непроста, реалізуючи яку, ми зіткнулися з низкою труднощів. Щоб завдання Глави держави на Луганщині було реалізовано успішно, обласна влада доклала чимало зусиль: вивчався досвід інших територій, проводилися тренінги та інше. І сьогодні нам є чим пишатися. Наприклад, у Луганському обласному Центрі адміністративних послуг вже почали видавати закордонні паспорти. Наступний етап - відкриття 29 центрів на територіях, і четвертим з них якраз став Адміністративний центр в Антрациті», - зазначив голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк.

Після церемонії відкриття присутні ознайомилися з роботою Центру та обговорили перспективи розвитку сфери адміністративних послуг в області.

Нагадуємо, що у 2012 році було виконано капітальний ремонт приміщення Центру адмінпослуг в Антрациті. На проведення робіт з місцевого бюджету було виділено 358,9 тис. грн. У 2013 році за рахунок коштів місцевого бюджету (348,8 тис. грн.) придбано сучасне комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення та нові меблі. Відкриття Центру дозволило створити 16 робочих місць. Центр надаватиме населенню міста 147 видів адміністративних послуг.

 

версія для друку