українська російська англійська
Г. Темник: Мінрегіон розглянув та узгодив 41 проект загальною вартістю 58 млрд. гривень
11.11.2013 | 18:35
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ

Мінрегіоном спільно з галузевими органами виконавчої влади реалізуються заходи по забезпеченню найбільш важливих напрямів інвестиційної діяльності проектною документацією. Тільки за останній рік Мінрегіон розглянув, провів експертизу та узгодив 41 проект загальною вартістю 58 млрд. гривень на  будівництво об’єктів транспортної інфраструктури та енергетики. Ці проекти  підлягають затвердженню Кабінетом Міністрів України. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Він також зазначив, що Міністерством опрацьовуються проекти будівництва, що будуть реалізовуватися в рамках підготовки до проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.

«Вже підготовлено до  затвердження 16 проектів вартістю 5,9 млрд. гривень. За наслідком проведеної експертизи та розгляду Міністерством заявлена вартість по зазначених проектах знижена на 11 млрд. грн. або  на 16%», - сказав Міністр.

За його словами, основою реалізації цих та інших проектів повинно стати державно-приватне партнерство, а джерелом фінансуваннявітчизняні та іноземні інвестиції, кредитні ресурси,  а також кошти, передбачені Державною програмою активізації економіки.

«Міністерство,  розуміючи складність економічної ситуації, ще з початку року розгорнуло роботу по  залученню коштів на засадах державно-приватного партнерства у житлово-комунальну сферу. Наразі у 14 містах 12-ти областей України завершується реалізація проекту  Світового банку «Розвиток міської інфраструктури» вартістю 140 млн. дол. США щодо модернізації систем водопостачання та водовідведення. У 2014 році розпочнеться  реалізація ще низки проектів загальною вартістю  понад 15 млрд. грн. практично у всіх сферах ЖКГ, суттєвою складовою яких є будівельні роботи», - наголосив Геннадій Темник.

 

версія для друку