українська російська англійська
У Сімферополі проведуть I Всекримський форум громадськості
12.11.2013 | 09:17
Рада міністрів АР Крим

23 листопада в Сімферополі пройде I Всекримський форум громадськості. Про це повідомила заступник Голови Ради міністрів – керівник апарату Ради міністрів АРК Ольга Удовіна на апаратній нараді 11 листопада.

Форум організовано в рамках виконання завдань Президента України з розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування і реалізації державної політики.

Передбачається, що форум збере близько 300 активістів громадських організацій з усіх регіонів Криму, експертів, представників органів влади. Крім того, до участі у форумі планується запросити членів Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України.

У рамках форуму відбудуться дискусії, присвячені розвитку громадянського суспільства, підтримці волонтерського руху й ініціатив громадських організацій, виробленню дієвих механізмів розширення взаємодії влади та суспільства. «Підсумки та рекомендації форуму можуть послужити основою для майбутнього меморандуму між владою та громадськими інститутами Криму про принципи спільних дій, спрямованих на розвиток громадянського суспільства», — сказала Ольга Удовіна.

 

версія для друку