українська російська англійська
НКЦПФР підготувала законопроект щодо передачі особою належних їй корпоративних прав в управління
12.11.2013 | 10:07
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) схвалила проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо передачі особою, призначеною (обраною) на посаду, належних їй корпоративних прав в управління іншій особі». Дана резолюція була прийнята на черговому засіданні регулятора, що відбулося 5 листопада 2013 року.

«Зазначений законопроект підготовлено на виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Зокрема, нормами цього документа, які набудуть чинності з 1 січня 2014 року, передбачена необхідність запровадження механізмів передачі корпоративних прав. З метою реалізації зазначеного, розроблений Комісією законопроект передбачає комплексне врегулювання питання запровадження механізму передачі особою, призначеною чи обраною на посаду, належних їй корпоративних прав в управління іншій особі. Даним документом прописано шляхи передачі корпоративних прав іншій особі, зокрема, шляхом укладання відповідних договорів на здійснення управління корпоративними правами із суб'єктом підприємницької діяльності, торговцем цінними паперами або компанією з управління активами», - повідомив Максим Лібанов, директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР.

Наразі документ вже оприлюднено на офіційному сайті Комісії, де всі охочі мають можливість детальніше ознайомитися з його текстом.

версія для друку