українська російська англійська
Урядовий уповноважений з прав інвалідів посприяв організації проведення лікування п'ятирічного Ярослава
12.11.2013 | 10:43
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

До Урядового уповноваженого з прав інвалідів звернулась волонтер Наталія від імені жительки м. Гнічеськ Херсонської області з проханням  допомогти зібрати  кошти  для врятування життя п’ятирічного Ярослава Стрембовського  нього пухлина головного мозку).

Отримавши це звернення, Урядовий уповноважений з прав інвалідів Олексій Журавко одразу звернувся до керівника  Міністерства охорони здоров’я з проханням терміново розглянути можливість безкоштовного лікування Ярослава у закладах відповідного профілю системи охорони здоров’я України.

На даний час Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації  доручено організувати хворому Ярославу  надання медичної допомоги відповідно до рекомендацій спеціалістів, а також з метою визначення тактики подальшого лікування, у тому числі за кордоном, сприяти підготовці необхідних документів для розгляду Комісією МОЗ України з питань направлення на лікування за кордон в установленому порядку.

«Ми не можемо займати сторонню позицію спостерігача, нами мають бути вичерпані всі шляхи та можливості допомоги саме там, де вона дійсно необхідна», - зазначив Олексій Журавко.

Це питання до повного його  вирішення залишається на контролі в Урядового уповноваженого з прав інвалідів.

версія для друку