українська російська англійська
Понад 2,5 тис. аграріїв скористалися банківськими позиками
12.11.2013 | 15:07
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Вітчизняні аграрії стали отримувати більше кредитів. Так, на початок листопада вони залучили 13 мільярдів гривень кредитних коштів. А це на 3 мільярда більше, ніж торік. Загалом цьогоріч банківськими позиками скористалися 2,6 тисячі сільгосппідприємств та фермерів. І щоб кредити стали ще доступнішими, Міністерство аграрної політики та продовольства продовжує роботу з банками та іншими фінансовими установами. Про це повідомив Міністр Микола Присяжнюк.

«Фінансове забезпечення аграріїв залишається важливим питанням. Тому Міністерство за дорученням Президента України всіляко сприяє кредитуванню аграріїв. Зокрема відомство працює над спрощенням механізмів для залучення кредитних коштів», - підкреслив Міністр.

За словами Миколи Присяжнюка, вітчизняні сільгоспвиробники залучають все більше кредитних коштів. Так, від початку року аграрії отримали 13 мільярдів гривень кредитів, що на 3 мільярда більше, ніж торік. Так, аграрії залучили 8,1 мільярда гривень короткострокових кредитів, майже 2,2 мільярда – середньострокових, і 2,7 мільярда – довгострокових. Значну частку цих коштів сільгоспвиробники використали на осінньо-польові роботи, які наразі завершуються.

«Для осінньо-польових робіт аграрії залучили 2,7 мільярда гривень банківських кредитів. І хоча роботи в полі вже майже завершені, сільгоспвиробникам необхідні обігові кошти на зберігання та транспортування врожаю, підготовку до весняної посівної кампанії. А щоб аграрії змогли надалі залучати кредити за більш низькими ставками, розпочинає свою роботу Земельний банк. Особливо це важливо для середніх і дрібних виробників», − наголосив глава відомства.

 

версія для друку