українська російська англійська
У Казахстані створять систему реєстрації нерухомості аналогічну українській
12.11.2013 | 15:14
Прес-служба Державної реєстраційної служби

Влада Казахстану планує створити систему реєстрації нерухомості, яка є аналогом української, де право реєстрації нерухомості також мають нотаріуси.

Про це розповів Єрнар Ібраєв, заступник Голови Комітету реєстраційної служби і надання правової допомоги Міністерства юстиції Республіки Казахстан.

«В парламенті ми ініціювали законопроект, який в тому числі дозволить заносити до бази даних інформацію, яка є результатом посвідчення угоди нотаріусом», - зазначив Єрнар Ібраєв.

Він також додав, що зараз у Казахстані існує система реєстрації нерухомості, коли нотаріус посвідчує угоду і лише потім звертається до реєстраційної служби.

Нагадуємо, учора, 11 листопада 2013 року до Державної реєстраційної служби України прибула делегація Міністерства юстиції Республіки Казахстан.

Мета візиту – вивчення механізму реєстрації прав на нерухоме майно, ознайомлення з особливостями проведення процедури реєстрації, а також з практикою запровадження нововведень у даній сфері та системи реєстрації прав на нерухомість нотаріусами в Україні.

Фахівці Укрдержреєстру презентують казахським колегам систему державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, яка діє в Україні. Обидві сторони обговорять загальні питання сфери реєстрації речових прав на нерухоме майно в Україні та Казахстані.

Співробітники Укрдержреєстру ознайомлять членів казахської делегації з процедурою проведення нотаріальних дій державної реєстрації прав на нерухоме майно безпосередньо на місцях. Члени делегації відвідають столичні відділення реєстраційної служби, де здійснюється реєстрація нерухомості.

 

версія для друку